Par "Ulmaņlaiku gardumiem"

Kas ir "Ulmaņlaiku gardumi"?


"Ulmaņlaiku gardumi" ir īpaša saldumu līnija, kuras mērķis ir atdzīvināt starpkaru Latvijas laika, 20.gs.30.gadu kulināro garšu, kas ietverta dažādos konditorejas izstrādājumos. Saldumu līnijas autore ir vēstures studente, kuras sirds un dvēsele pieder tieši šim vēstures posmam. Sākumā dzima vīzija par Ulmaņlaiku kafejnīcu, bet paralēli šim sapnim, 2013.gada vasaras sākumā, pēc radošas darbošanās un eksperimentēšanas virtuvē, tika radīta saldumu līnija "Ulmaņlaiku gardumi". Lai šī saldumu līnija taptu, daudz laika tika veltīts 20.gs.20.un 30.gadu recepšu rūpīgai izzināšanai un atlasīšanai. Šobrīd produkcijā ietilpst dažāda veida tortes, cepumi un krējuma konfektes. Gardumu pagatavošanā tiek izmantotas senās receptes, dabiskas izejvielas, tā laika garšvielas, dažādas gatavošanas nianses, kā arī ielikta pašas meistares mīlestība, kas kopā rada šo lielo pievienoto vērtību un atšķirību no citiem ierastajiem konditorejas izstrādājumiem. Viss tiek gatavots, izmantojot  rūpīgu roku darbu - no pašu gardumu pagatavošanas līdz pat iepakojuma noformēšanai.


Par saldumu meistariSaldumu meistare Agnija īsti nesauc sevi par konditori, jo nopietnas pieredzes vai atbilstošas izglītības šinī jomā jaunajai vēsturniecei nav, tikai mīlestība, kas apvienojumā ar recepšu senatnes burvību un dabisko garšas bagātību padara Agnijas meistardarbus par ko ļoti īpašiem gan garšu kārpiņām, gan sirdīm. Agnija ir pārliecināta, ka prasmes noteikti mantotas arī no ģimenes sievietēm, gan no mātes, gan tēva puses, jo īpaši tēva, jo kā izrādās, viņas vecvecmāmiņa Olga Smukais un vecmāmiņas māsa Mirdza, bijušas īstenas kūku meistares.


Par sabiedrisko attiecību cilvēku Ilzi RiekstiņuViens no lielākajiem "Ulmaņlaiku gardumi" un Agnijas balstiem, kura palīdz realizēt šo brīnišķīgo ideju par ulmaņlaiku saldumu līniju, kā arī ir cīņu biedrs kopš pašiem biznesa idejas pirmsākumiem par ulmaņlaiku kafejnīcu. Ilze atbild par Ulmaņlaiku gardumu labā tēla veidošanu, kontaktu dibināšanu un sadarbības veicināšanu. Cilvēks ar ērgļa aci uz visu, kas nāktu par labu biznesa attīstībai.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru