Notikumi

Dzirnavu iela 43 - "Ulmaņlaiku gardumu"  jaunās mājas

Pateicoties jaunajām un lieliskajām biznesa partnerēm, kuras 2013.gada novembrī atvēra savu veselīgo sviestmaižu un zupu kafejnīcu "TRUSIS KAFE" Dzirnavu ielā 43, un kuras atbalsta jaunos uzņēmējus, "Ulmaņlaiku gardumi" atrada savas jaunās mājas, jeb ražotni, kā rezultātā, "Ulmaņlaiku gardumu" darbība kļuva pilnīgi oficiāla.


II vieta IEVAS VIRTUVE Kūku cepšanas čempionātā


Sīvā konkurencē, un pēc nopietnās žūrijas lēmuma, Agnijas ulmaņlaiku šokolādes - riekstu krēma torti iegūst godalgoto 2.vietu.Dalība "Riga Food 2013"

Pateicoties dalībai LU Biznesa inkubatoram, "Ulmaņlaiku  gardumiem" 2013.gada septembrī bija iespēja tikt prezentētiem plašākam cilvēku lokam. Katrs interesents varēja nogaršot gan gardās krējuma konfektes, gan dažādu veidu kūkas. Cilvēku smaidi, labie vārdi un sajūsma, ka garša liek atgriezties bērnība, sildīja sirdi.
Ulmaņlaiku radošais vakars


2013.gada 8.jūnijā, Ulmaņlaiku kafejnīcas biznesa idejas un "Ulmaņlaiku gardumu" ietvaros, tika rīkots ulmaņlaiku radošais tematiskais vakars par Rīgu kā radošās inteliģences un izklaides pilsētu, kur saldumu meistare uzstājās ar stāstījumu par kultūras un izklaides dzīvi mūsu lielpilsētā. Pasākuma organizatores, Agnija ar savu palīdzi un labo roku Ilzi, centās būt patiesi labas nama mātes, un rādās, centieni patiešām atmaksājās. Arī atsauksmes par gatavotajiem gastronomiskajiem gardumiem bija necerēti labas.


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru